www.cvonline.hu
Operátor (Referenciaszám:PJ3408)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 905635
lejárt

Gyáli elektronikai iparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Operátor

Feladatok:
- Modulszintű hibakeresés
- Termékek gyártásában való részvétel

Elvárások:
- Minimum középfokú iskolai végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Hosszú távon a több műszak vállalása

Előny:
- Gyártó/termelő területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Kiváló munkakörnyezet
- Munkába járás vállalati buszokkal

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Gyál

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pócs Anett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Bővebb információért kérjük hívja a +36/20 222 7830 telefonszámot.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.