www.cvonline.hu

Operátor (Referenciaszám: Vp-1063)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.02.21.
Hirdetés azonosító: 863522

Feladatok:

  • Csomagolás, szerelés (nehéz fizikai munka)

Elvárások:

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

A munkáltató ajánlata:

  • Két műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség!
  • Akár azonnali kezdés!
  • Étkezési utalvány, cafeteria
  • Céges járatok

Munkavégzés helye:

Csót (Pápától 13 km)

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. csóti Megbízója részére toboroz és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó Vp-1063-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Violánál a 20-9292-430-as mobil- vagy a 88-400-453-as vezetékes telefonszámon, valamint személyesen a veszprémi ügyfélszolgálati irodánkban (8200 Veszprém, Ady E. u. 3.).

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő