www.cvonline.hu

Operátor (Referenciaszám: UJ-938)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.08.22.
Hirdetés azonosító: 805655

Feladatok:

  • Ragasztás, préselés, csomagolás, forrasztás, festés, darabolás

Elvárások:

  • 8. általános iskolai végzettség
  • Kézügyesség
  • Jó látás
  • Két műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárás támogatása

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba.

(Székesfehérvár, Piac tér 8. alá munkanapokon 8-16 óráig)

A részletekről érdeklődni lehet Gyevnár Katánál a 20-967-3093-as mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő