www.cvonline.hu

Operátor (Referenciaszám: SZA-1150)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.03.26.
Hirdetés azonosító: 912417

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Operátorokat

keres Partnercége megbízásából.

(Referenciaszám:SZA-1150)

Feladatok:

  • Autóalkatrészek összeszerelése
  • Félautomata és automata berendezések működtetése
  • Hegesztőgépek melletti munkavégzés
  • Termékek minőségi ellenőrzése

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó állóképesség, kézügyesség
  • Monotónia tűrése

Előny:

  • Sorozatgyártásban, ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: 2890 Tata belterület hrsz.: 406/109.

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. fém gépjármű alkatrészeket gyártó Partnere számára toboroz és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó SZA1150-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Illyés Vivien-nél és Szász Annánál a

+36 20 339 62 45-ös mobilszámon, vagy személyesen az ügyfélszolgálati irodánkban, amely 2800 Tatabánya, Béla király körtér 66. szám alatt található.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Tata
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő