www.cvonline.hu
Operátor (Referenciaszám: PJ3944)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 982226

Székesfehérvári neves partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi munkakörbe:

Operátor

Feladat:
- Termelés feladatainak támogatása

Elvárások:
- Betöltött 18. életév

- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Hétvégi munkavégzés vállalása
- Megbízhatóság
-Heti 3 nap vállalása

Amit kínálunk:
- Kiemelkedő bérezés
- Folyamatos munkalehetőség

-Bejárás szerződéses járattal megoldott
-Hétvégi munkalehetőség
-Cafetéria

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér