www.cvonline.hu

Operátor pozició

  • A hirdetés 208 napja lejárt

Szeretne egy megbízható munkahelyet, akár ingyenes szállással? dolgozna, egy olyan helyen ahol megbecsülik a munkáját? Jelentkezzen az alábbi pozicióra:

OPERÁTOR (OR01)

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Oroszlány

Tevékenységi kör: Autóipari vas termékek gyártása / Öntöde

Feladatok:

  • Gépek kezelése a műszakvezető által adott munkautasítások alapján
  • A megmunkálást követően méretek ellenőrzése és adminisztrálása
  • Esetlegesen előforduló gépmeghibásodások műszakvezetői utasítás alapján történő elhárítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Jó számolási készség
  • Kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Monotónia-tűrés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafetéria
  • Multinacionális céges háttér
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • A környékről a munkába járás ingyenes céges buszjáratokkal biztosított
  • Vidéki jelentkezőinknek szállást biztosítunk
  • Hazautazás támogatás

Előny:

  • Gépkezelői tapasztalat
  • Fémmegmunkálás területén szerzett tapasztalat

Az ország bármely területéről várjuk a jelentkezőket!

AZONNALI MUNKAKEZDÉSI LEHETŐSÉG!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése vagy keressen minket a +36 20 344 94 48-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014