www.cvonline.hu

Operátor (Ózd)

  • Az álláshirdetés 151 napja lett aktiválva

Dolgozzon Ön is a régió legjobban fizető vállalatánál!

Operátori munkalehetőség Ózdon azonnali kezdéssel!

Jelentkezzen most!

Havonta akár nettó 200.000 Forintot is hazavihet!

FELADATOK

  • Elektronikai alkatrészek gyártósori/gépi összeszerelése,
  • Gyártósori gépek kezelése.

ELVÁRÁSOK

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok,
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • Jó kézügyesség, monotonitás-tűrés.

MIÉRT ÉRDEMES JELENTKEZNI?

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Utazási támogatás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Részletekkel kapcsolatban a +36 20 238 4870 -os telefonszámon lehet érdeklődni!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014