www.cvonline.hu

Operátor (Ózd)

  • A hirdetés 95 napja lejárt

Elektronikai alkatrészek gyártósori/gépi összeszerelésére keresünk több műszakos munkarendbe munkatársakat az alábbi munkakörbe

OPERÁTOR

Feladatok:

  • Elektronikai alkatrészek gyártósori/gépi összeszerelése,
  • Gyártósori gépek kezelése.

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok,
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • Jó kézügyesség, monotonitás-tűrés.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Utazási támogatás.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkavégzés helye: Ózd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Részletekkel kapcsolatban a +36 20 269 9683 -os telefonszámon lehet érdeklődni!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500