www.cvonline.hu

Operátor (Ózd)

  • Frissítve 277 napja

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Operátor

Feladatok:

  • Termékek összeszerelése
  • Csomagológép kezelése
  • Termékek kézi és gépi csomagolása
  • Késztermékek címkével való ellátása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, jó látás
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Ózd
  • Munkarend: több műszak

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Részletekkel kapcsolatban a +36 20 419 5153-os telefonszámon lehet érdeklődni!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014