www.cvonline.hu

Operátor, összeszerelő

  • A hirdetés 429 napja lejárt

Multinacionális autóipari gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióban:

OPERÁTOR, ÖSSZESZERELŐ

Győrbe

Feladatok:

  • Termelési tervek teljesítése az adott tűréshatárokon belül,
  • Összeszerelési feladatok ellátása,
  • Műszakvezető utasításainak betartása,
  • Gépek, eszközök megfelelő kezelése, karbantartása,
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése,
  • Munkaterület tisztán tartása,

Elvárások:

  • 8 általános vagy érettségi vagy szakmunkás végzettség,
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat előny,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • Céges autóbuszjárat,
  • Stabil, hosszú távú álláslehetőség.
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre,vagy jelentkezzen telefonon a  30/195-1205-ös számon

Adecco Kft.
9022 Győr, Budai út 2.
Tel.: +36 96 / 519-295

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő