www.cvonline.hu

OPERÁTOR, ÖSSZESZERELŐ (BETANÍTOTT MUNKA) (7053)

  • A hirdetés 789 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Operátor, összeszerelő (betanított munka)

Elvárások:
•8 általános iskolai végzettség,
•Alapfokú számítógépes ismeretek
•Monotonitástűrés

Feladatok:
•Sori folyamatok elvégzése a termelési területen használatban lévő gépeken és berendezéseken,
•A termékek tesztelése, csomagolása, összerakása, alkatrészek, összeválogatása,
•Dokumentáció elkészítése

Előny:
•Angol nyelv ismerete
•Középfokú végzettség

Amit kínálunk:
•Alapfizetés műszakpótlékok
•Cafetéria juttatás választható elemekből
•Bónusz rendszer
•Tiszta, igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Munkrend: 3 vagy 4 műszakos

Munkába állás időpontja: azonnali kezdés

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a 70/984-0058-as telefonszámon.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857