www.cvonline.hu

OPERÁTOR, ÖSSZESZERELŐ (BETANÍTOTT MUNKA) (6748)

  • A hirdetés 853 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:
Operátor, összeszerelő (betanított munka)

Feladatok:
•Sori folyamatok elvégzése a termelési területen használatban lévő gépeken és berendezéseken,
•A termékek tesztelése, csomagolása, összerakása, alkatrészek összeválogatása,
•Dokumentáció elkészítése

Elvárások:
•8 általános iskolai végzettség,
•Középfokú végzettség előnyt jelent,
•Alapfokú számítógépes ismeretek,
•Angol nyelv ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:
•Zalaegerszeg

Munkarend:
•3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Amit kínálunk:
•Alapfizetés műszakpótlékok
•Cafetéria juttatás választható elemekből
•Bónusz rendszer
•Tiszta, igényes munkakörnyezet

Jelentkezni lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a 06 70 380-1553-as telefonszámon.