www.cvonline.hu

Operátor - Oroszlány

  • Az álláshirdetés ma lejár

Autóipar vastermékek gyártásával foglalkozó vállalathoz keresünk azonnali kezdéssel

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR MUNKATÁRSAKAT

Oroszlányba!

Feladatok:

  • Gépek kezelése a műszakvezető által adott munkautasítások alapján
  • A megmunkálást követően méretek ellenőrzése és adminisztrálása
  • Esetlegesen előforduló gépmeghibásodások műszakvezetői utasítás alapján történő elhárítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Jó számolási készség
  • Kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Előny: gépkezelői, valamint fémmegmunkálás területén szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Műszakpótlék
  • Jelenléti és termelési bónusz
  • Túlóra bónusz
  • A munkába járás ingyenes céges buszjárattal biztosított
  • A távolabbról érkezőknek ingyenes, jó minőségű szálláslehetőség, valamint havonta egyszeri hazautazás 86%-os visszatérítése
  • Munkaruha

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése vagy keressen minket a +36 20 344 94 48-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014