www.cvonline.hu

Operátor Orosháza

  • Frissítve 116 napja

Érdekel a gyártás-termelés világa? Szeretnél elhelyezkedni a munkaerőpiacon? Szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni?

Akkor itt a lehetőség! Várjuk férfiak jelentkezését az alábbi pozícióra:

OPERÁTOR

Operátor feladatai:

  • A gyártó gép felügyelete
  • Kenés
  • Csepp tömegének szabályozása
  • Melgoldali felületkezelő hordók cseréje

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • precíz,pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, felelősségteljesség

Amit kínálunk:

  • biztos munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • munkába járási támogatás
  • béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye: Békés megye, Orosháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/216-0043-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Békés, Békés