www.cvonline.hu

Operátor - Nyíregyháza

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Magyarország
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat részére keresünk

OPERÁTOR MUNKATÁRSAKAT

Nyíregyházára!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Késztermék előállítása megadott szempontok alapján
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Probléma megoldó készség
  • Monotonitás-tűrő képesség
  • Kiváló stressz-tűrő képesség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Több műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Útiköltség térítés
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil munkahely

Munkarend:

  • Több műszakos

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 588 92 23-as telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014