www.cvonline.hu

Operátor Nyíregyháza

  • Frissítve 85 napja

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Operátor

Leendő munkatárs feladatai:

  • Késztermék előállítása megadott szempontok alapján

  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Probléma megoldó készség

  • Monotonitás-tűrő képesség

  • Kiváló stressz-tűrő képesség

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Több műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Multinacionális környezet

  • Szakmai fejlődés lehetősége

  • Stabil munkahely

  • Cafeteria

  • Útiköltség térítés

Munkarend:

  • Több műszak

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/588-9223 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014