www.cvonline.hu

Operátor német nyelvtudással

  • A hirdetés 573 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása, kimenő hívások indítása
  • Telefonos segítségnyújtás/szervezés
  • Ügyfélszolgálat, kapcsolattartás ügyfelekkel

Fizetés: br.604 Ft-2415 Ft/óra - műszaktól és teljesítménytől függően

Elvárások:

  • 16. életév betöltése
  • nappalis hallgatói jogviszony
  • angol és német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség

Munkaidő: Hétfőtől- Vasárnapig 7:00 és 22:00 között

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Jelentkezni: SMS-ben a +36 20 359 2222 Operátor NE +Neved elküldésével lehet.

E-mailben: az alábbi e-mail címen lehet a név, telefonszám, város megjelölésével. A tárgyba írd be: Operátor NE

HONLAPUNK: www.job-force.hu

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok