www.cvonline.hu

Operátor Nagykanizsa

  • A hirdetés 10 napja lejárt

Szeretne biztos helyen, hosszú távon dolgozni? Szeretne béren kívüli juttatásokat, kedvezményes sportolási lehetőségeket igénybe venni?
Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Operátor azonnali kezdéssel

Leendő munkatárs feladatai:

  • Félkész és késztermékek előállítása,csomagolása
  • Termelés folyamatosságának biztosítása
  • Elakadás, selejt és géphiba esetén a gépkezelő vagy műszakvezető értesítése

Elvárások:

  • alapfokú iskolai végzettség
  • gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány

Amit mi nyújtunk:

  • Béren kívüli juttatások
  • Bejelentett munkaviszony
  • Étkezési hozzájárulás
  • Utazási költségtérítés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Nagykanizsa
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/495 6173-as telefonszámon érdeklődhet.

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Zala
Kategória Gyártás / Termelés