www.cvonline.hu

Operátor Nagykanizsa

  • Frissítve 52 napja

Szeretne biztos helyen, hosszú távon dolgozni? Szeretne béren kívüli juttatásokat, kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségeket?
Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Operátor

Leendő munkatárs feladatai:

  • Félkész és késztermékek előállítása
  • Termelés folyamatosságának biztosítása
  • Elakadás, selejt és géphiba esetén a gépkezelő vagy műszakvezető értesítése

Elvárások:

  • alapfokú iskolai végzettség
  • gyártásban szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Béren kívüli juttatások
  • Étkezési hozzájárulás
  • Utazási költségtérítés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Nagykanizsa
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/495 6173-as telefonszámon érdeklődhet.

  • kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
  • közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974
  • adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Zala