www.cvonline.hu

Operátor (műszaki végzettséggel)

  • A hirdetés 565 napja lejárt

Élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk

munkatársat!

Elvárások:

  • műszaki középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • pontosság precizitás

      Előny:

  • élelmiszeripari vállalatnál szerzett munkatapasztalat

Feladatok:

  • a kezelendő gyártó- vagy csomagológépek működésének elsajátítása
  • az adott gépek önálló kezelése a kiadott gépkezelési utasítás szerint
  • meghibásodás esetén kisebb javítási és beállítási munkálatok elvégzése
  • megelőző karbantartási feladatok
  • a műszak végén a gép megfelelő (üzem közbeni vagy kikapcsolt) állapotban történő átadása
  • a géphez esetlegesen még beosztott kisegítő dolgozó(k) irányítása, a vonatkozó technológiai szabályok betartása
  • a kiadott takarítási munkák elvégzése a takarítási útmutató szerint

Egyéb:

  • Munkaidő: Többműszakos munkarendben

Munkavégzés helye:

                  Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő