www.cvonline.hu

Operátor (Mór)

  • A hirdetés 629 napja lejárt

A GESTAMP Hungária Kft. – a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal – globális megoldásokat kínál a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében. Professzionális csapatunknak és magas színvonalon automatizált gépparkunknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetünk Vevőink között, mint a GM, Porsche, Fiat, Volkswagen, Audi, Peugeot, Citroen, Renault.

Jelenleg móri termelőegységünkbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Autóipari alkatrészek előkészítése
  • Gépek üzemeltetése
  • Előírt ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése
  • Munkautasítások betartása
  • Mennyiségi és minőségi célok teljesítése

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártás / termelés területén szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, negyedéves bónusz, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár)
  • Céges buszjárat, határozatlan idejű szerződés
  • Professzionális csapat és modern, multinacionális környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Munkavégzés helye: Mór

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette figyelmét és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérem, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre.

Gestamp Hungária kft. – Humán Erőforrás osztály
8060 Mór, Akai út 3.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő