www.cvonline.hu

Operátor- Mór

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1044092

LÉPJEN BE NOVEMBERBEN ÉS 8.000 FT BELÉPÉSI BÓNUSSZAL TÁMOGATJUK MUNKAKEZDÉSÉT! Móri telephelyű autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk hosszú távra munkatársakat
Feladatok:

  • Munkavezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • Precizitás
  • Igényes munkavégzés

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes buszjáratok
  • Erzsébet utalvány
  • Cafeteria
  • Bónusz rendszer

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Jelentkezni személyesen a Prohuman 2004 Kft Mór Vasút u. 12 szám alatt vagy önletrajz küldéssel a E-mail cím megjelenítése email címre, illetve a 22/562-007 telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Mór

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér