www.cvonline.hu

Operátor - Mór, Kisbér, Pusztavám

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1056061

Móri, kisbéri, és pusztavámi partnercégeink számára keresünk az alábbi pozícióra munkavállalókat:
Feladatok:

  • Autóipari alkatrészek összeszerelése és tesztelése
  • Műszakvezető által megadott feladatok elvégzése
  • Munkavégzéshez használt gépek tisztántartása

Elvárások:
  • 8. általános iskolai végzettség
  • Sikeres teszt és interjú
  • Orvosi alkalmasság
  • Fizikai teherbírás

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Bónuszok, cafeteria rendszer
  • Hosszútávú, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Ingyenes céges buszjárat

Előnyök:
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

  • Jelentkezés a megadott e-mail címen, vagy irodáinkban: Székesfehérvár, Távirda u. 18. I. emelet, vagy Mór, Vasút u 12. Tájékoztatást telefonon kérhet: 22/500-788

Munkavégzés helye:
  • Mór
  • Pusztavám

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér