www.cvonline.hu

Operátor Miskolc

  • A hirdetés 210 napja lejárt

Autóipari termékek gyártósori/gépi összeszerelésére keresünk operátorokat többműszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Autóipari termékek gyártósori/gépi összeszerelése,

  • Gyártósori gépek kezelése.

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok,

  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,

  • 3 és/vagy 4 műszakos munkarend vállalása,

  • Jó kézügyesség, monotonitás-tűrés.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség,

  • Kiemelt bérezés,

  • Béren kívüli juttatások,

  • Utazási támogatás.

A munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Személyesen tájékoztatjuk a további részletekről az alábbi címen: Miskolc, Szentpéteri kapu 80. szám 2. emelet 8. ajtó (Workforce iroda)

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500