Operátor- minőségellenőr - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ2470)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.24.
Jelentkezési határidő: 2017.01.25.
Hirdetés azonosító: 693507

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Operátor - minőségellenőri munkakör

Feladatok:
- Könnyű fizikai, álló és ülő munka
- Minőségellenőrzés, sorjázás, anyagmozgatás

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- 3 műszakos munkarend vállalása
- jó látás és kézügyesség
- hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- azonnali munkakezdés
- határozatlan idejű szerződés
- utazási támogatás vidéki kollégák részére

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Személyesen irodánkban vagy telefonon a 06/20/492-7894-es számon, e-mailen szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Tokai Edit kapcsolattartó részére, vagy a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.