Operátor (minőségellenőr, forrasztó, SMT gépkezelő, szerelő, tesztes)

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 1083001

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

Operátor

(szerelő, tesztes, minőségellenőr, forrasztó, SMT gépkezelő)

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megbízhatóság
  • Szorgalom
  • Pontosság, precízitás, stressztűrés
  • Elektronikai cégnél szerzett tapasztalat előny
  • 12 órás munkarend vállalása

 Fő munkaköri feladatok:

  • Elektronikai termékek alkatrészeinek gyártásra való előkészítése
  • előírások alapján elektronikai panelek összeszerelése, tesztelése, ellenőrzése, javítása,
  • Gyártási folyamatokban való aktív részvétel
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz
  • Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkahely

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérem küldje el önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi címre: