www.cvonline.hu

Operátor - Mátészalka

  • Az álláshirdetés ma lejár

Szemüveglencse gyártásával foglalkozó vállalthoz, a Hoya Zrt.-hez keresünk

OPERÁTOR MUNKATÁRSAKAT

Mátészalkára!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Szemüveglencse gyártása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

  • Jó kézügyesség

  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés

  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Monotonitástűrés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Cafeteria

  • Ingyenes buszjáratok Mátészalka 25 km-es vonzáskörzetében

  • Modern munkakörnyezet

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 588 92 23-as telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014