www.cvonline.hu

Operátor- Lakatos javító

  • Az álláshirdetés ma lejár

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Operátor- Lakatos javító munkatársakat, hosszútávra

Feladatok:
  • Az aktuális termelési programban meghatározott alkatrész javítási folyamat operátori feladatainak elvégzése a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával.
  • Végrehajtja azokat a lakatos tevékenységeket, melyeket a területen alkalmazott technológia megkíván.
  • Értelmezi és betartja a gyártási műveleti utasítások, rajzok és tervek előírásait, valamint az azokban szereplő méreteket és tűréseket.
  • Előkészíti és végrehajtja a szükséges lakatos illetve szét- és összeszerelési tevékenységeket, dokumentálja azokat.
  • Betanítást követően képes használni és üzemeltetni a gyártási/javítási technológiához szükséges készülékeket és berendezéseket az előírt utasítások/rajzok szerint ill. azokat szükség szerint számítógépen rögzíti.
  • Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát.
  • Rendeltetésszerűen képes a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetet használni.
Elvárások:
  • Szakmunkás bizonyítvány, fémipari végzettség.
  • Minőségirányítási eljárásoknak megfelelő dokumentáció-kezelés
  • Számítógép kezelési ismeretek
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kézügyesség
  • Terhelhetőség
  • Minimum 2 éves gyakorlat a szakterületen
Juttatások:
  • versenyképes fizetés
  • cafetéria.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.