www.cvonline.hu

Operátor/ Készregyártó

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1113749

Gumi és gumi-fém tömítések előállításával foglalkozó autóipari beszállító részére keresünk KÉSZREGYÁRTÓ munkatársakat
Feladatok:

  • Gumitömítők sorjázása és készre gyártása, minőségellenőrzése

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Kettő vagy három műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbér + teljesítmény bónusz + cafeteria
  • Ingyenes buszjárat

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • email

Munkavégzés helye:
  • Győr