www.cvonline.hu

Operátor-kábelfeldolgozó

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 969765

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • csatlakozók, elektronikai és elektromos elemek előírás alapján történő szerelése,
  • Együttműködés új termékek bevezetésénél,
  • Szükséges mérések és számítási feladatok gyors elvégzése,
  • Aprólékos, monoton munkavégzés.
Elvárások:
  • alapfokú végzettség (szakmunkás előny)
  • Forrasztási tapasztalat előny,
  • Monotónia tűrés, terhelhetőség,
  • Jó látás, műszaki beállítottság,
  • Csapatszellem.
Amit kínálunk:
  • Amit leendő munkáltatója kínál:
  • Könnyű fizikai munka
  • Családbarát munkahely,
  • Kihívásokkal teli munkakör, fejlődési lehetőség,
  • Tiszta munkakörnyezet, folyamatos oktatások,
  • Hosszú tavú lehetőség,
  • Céges buszjáratok (Kiskunfélegyháza, Lakitelek, Nagykőrös, Szentkirály, Tiszaalpár Tiszakécske)
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét
Egyéb:
  • Munkaidő: 2 - 3 műszakos munkarend
  • Érd: H-P 8:00-tól
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre:
E-mail cím megjelenítése