www.cvonline.hu

Operátor-Kábelfeldolgozó-Anyagmozgató-Gépbeállító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1012161

Kábelfeldolgozó, anyagmozgató és gépbeállító munkakörbe hirdet multinacionális partnerünk munkalehetőséget.
Feladatok:

  • Csatlakozók, elektronikai és elektromos elemek előírás alapján történő szerelése
  • Együttműködés új termékek bevezetésénél
  • Szükséges mérések és számítási feladatok gyors elvégzése,
  • Aprólékos, monoton munkavégzés

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség (szakmunkás előny)
  • Monotónia tűrés, terhelhetőség
  • Jó látás, műszaki beállítottság
  • Csapatszellem

Juttatások:
  • Könnyű fizikai munka
  • Családbarát munkahely
  • Kihívásokkal teli munkakör, fejlődési lehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet, folyamatos oktatások
  • Hosszútávú lehetőség
  • Céges buszjáratok (Kiskunfélegyháza, Lakitelek, Nagykőrös, Szentkirály, Tiszaalpár Tiszakécske)
  • 2-3 műszakos munkarend

Előnyök:
  • Forrasztási tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát e-mailben

Munkavégzés helye:
  • Kecskemét

Egyéb információk:
A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Bács-Kiskun