www.cvonline.hu

Operátor III. kerület

  • A hirdetés 551 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársakat keresünk - budapesti munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe:

Betanított operátor

Elvárások:

  • Legalább szakiskolai végzettség
  • Monotónia-tűrés

Feladatok:

  • Termékek összeszerelése, csomagolása
  • Munkaterület rendben tartása
  • Anyagmozgatás

Előny

  • Gyári tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés+ cafetéria
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos lendületes csapat

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Munkaidő: Heti 40 óra, 3 műszakos munkarendben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Betanított operátor III. kerület” Telefon: +361/381-1048

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő