Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

OPERÁTOR

(HR7693748X)

MEGBÍZONK:

Japán Partnercégünk világszerte ismert csúcsminőségű termékeiről és magas színvonalú szolgáltatásairól. A világon az egyik legnagyobb szemüveglencse gyártójaként, vezető szerepet tölt be az  információs ,- orvos,-  fotó technológia és látás javítás területén. Célkitűzése hogy a szemüvegviselők életét kényelmesebbé, a látszerészek munkáját pedig minél könnyebbé és hatékonyabbá tegye.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Mátészalka, Szabolcs- Szatmár- Bereg Megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • egy stabil munkahelyre
  • biztos kereseti lehetőségre
  • béren kívüli juttatásra
  • három műszakos munkarendre
  • kedvezményes kávé fogyasztás a gyár területén található kantinban
  • ingyenes vállalati buszjárat a megye több településről
  • Igényes, fiatalos, tiszta munkahelyi környezetre

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • lencseüvegek polírozása, rétegezése
  • szemüveglencsék ellenőrzése
  • plasztik termékek hibáinak megtalálása
  • látszerészeti termékek csomagolása

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • 8 általános iskolánál magasabb iskolai képzettség (érettségi vagy szakmunkás, vagy OKJ-s végzettség)
  • több műszakos munkarend vállalása
  • pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • lojális hozzáállás
  • jó kézügyesség
  • megbízhatóság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat

JELENTKEZS MÓDJA:

SZEMÉLYESEN: Get Work Trend Kft. 4300 Nyírbátor, Szabadság tér 3. H-P 8:00 - 16:00

TELEFONON: 06 42/ 510 172,

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "jelentkezem" gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

V-M-001/5559-2/2013

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

OPERÁTOR (HR7693748X) (Mátészalka)

Mátészalka, 4700 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása