OPERÁTOR - HEGESZTŐ ÉS PRÉS ÜZEMBEN (BETANÍTOTT MUNKA) (6934)

  • A hirdetés 825 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. esztergomi megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Operátor - hegesztő és prés üzemben
(betanított munka)

Elvárások:
•Iskolai végzettség: min. 8 általános
•3 műszakos munkarend vállalása
•Jó állóképesség

Feladatok:
•Betanított munka hegesztő és prés üzemben
•Gépkezelés

Előny:
•Üzemben szerzett gyártósori tapasztalat

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem juttatás
•Ingyenes buszjárat: Esztergom, Esztergom- Kertváros, Dorog, Csolnok, Tokod, Tokodaltáró, Tát, Nyergesújfalu, Lábatlan, Pilismarót, Karva, Csenke, Muzsla, Párkány,
Szőgyén, Libád, Béla, Vámosmikola, Ipolytölgyes, Letkés, Szalka, Bajtava, Garamkövesd

Megbízónk profilja: Karosszéria elemeket gyártó cég

Munkavégzés helye:
Esztergom, Ipari Park

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 8 óra, 3 műszak

Fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.
Személyesen: Pannon-Work Zrt. Esztergom, Rákóczi tér 2-4.
Bővebb információ: 33/501-435

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő