www.cvonline.hu

OPERÁTOR HEGESZTŐ ÉS PRÉS ÜZEMBEN (7241)

  • A hirdetés 797 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. esztergomi megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Operátor hegesztő és prés üzemben

Elvárások:
•Iskolai végzettség: min. 8 általános
•3 műszakos munkarend vállalása
•Jó állóképesség

Feladatok:
•Betanított munka hegesztő és prés üzemben
•Gépkezelés

Előny:
•Üzemben szerzett gyártósori tapasztalat

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem juttatás
•Buszjárat: Esztergom,  Esztergom-Kertváros, Dorog, Csolnok, Tokod, Tokodaltáró, Tát, Nyergesújfalu, Lábatlan, Pilismarót, Karva, Csenke, Muzsla, Párkány,
Szőgyén, Libád, Béla, Vámosmikola, Ipolytölgyes, Letkés, Szalka, Bajtava, Garamkövesd

Megbízónk profilja: Karosszéria elemeket gyártó cég

Munkavégzés helye: Esztergom, Ipari Park

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 8 óra, 3 műszak

Fényképes önéletrajzzal személyesen: Pannon-Work Zrt. Esztergom, Rákóczi tér 2-4. vagy e-mail: E-mail cím megjelenítése. Bővebb információ: 33/501-435

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857