www.cvonline.hu

Operátor (Hatvan)

  • A hirdetés 309 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, hatvani megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártósori operátori feladatok ellátása
  • Három, illetve termelési igénynek megfelelően négyműszakos munkarend vállalása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat előny
  • Figyelmes munkavégzés
  • Jó állóképesség
  • Kitartó munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés

  • Cafeteria

  • Céges buszjáratok az alábbi településekről: Apc, Boldog, Csány, Ecséd, Erdőtarcsa, Héhalom, Heréd, Hort, Jobbágyi, Kerekharaszt, Lőrinci, Mátraszőlős, Nagykökényes, Palotás, Pásztó, Petőfibánya, Selyp, Szurdokpüspöki, Tar, Zagyvaszántó

  • Utazási támogatás egyéb településekről

Munkavégzés helye:

  • Hatvan

Helyek Hatvan
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő