www.cvonline.hu

Operátor Gyöngyöshalász

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 988001

Gyöngyöshalászra partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk.
Feladatok:

  • Munkagépek és eszközök beállítása, indítása, működtetése
  • Munkaterület rendjének és biztonságának fenntartása
  • Minőségi előírások betratása és gyártási folyamatok követése
  • Gyártáshoz szükséges nyersanyagok átvétele, mozgatása
  • Karbantartási folyamatokban való részvétel

Elvárások:
  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • problémamegoldó készség, önnálló munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes bérezés + juttatás
  • Szállás biztosítása

Előnyök:
  • Angol nyelvismeret

  • Fényképes önéletrajz küldésével a megadott email címre a pozíció megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Gyöngyöshalász

Egyéb információk:
Hosszú távú több műszakos munkarend vállalása. Belépést követően: Képzés Gyöngyösön 2015.decemberéig , 2016. januártól 16 ét külföldi betanulás (India, Hollandia)

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Heves