www.cvonline.hu

Operátor, gyártósori összeszerelő (Sárvár)

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Azonnali kezdéssel felveszünk sárvári gyárakba

operátorokat, gyártósori összeszerelőket
(betanított munkásokat)

Elvárás:

  • 8 általános
  • 2 műszakos, 3 műszakos vagy folyamatos munkarend vállalása
  • precíz, pontos munkavégzés
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • pontosság, precizitás, állóképesség, jó kézügyesség.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett gyári tapasztalat
  • középfokú végzettség (szakmunkás, érettségi)
  • sárvári vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

  • versenyképes havibér br.149000 Ft-tól
  • kiemelt műszakpótlékok 15%-55% között
  • vasárnapi pótlékok, túlóra lehetőség
  • teljesítménybónusz 10%
  • céges buszjárat egész Vas megyében van, valamint Ajkáról, Pápáról, Sümegről, Zalaszentgrótról is van
  • cafeteria havi nettó 9300-15600 Ft között
  • havi br. 30.000 Ft csatlakozási bónusz, ajánlási bónusz
  • munkaköri pótlékok, céges képzések
  • hosszú távú munkalehetőség, karrier lehetőség!

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a lenti e-mail címre vagy hívja a 30/282-6263-as vagy a 70/9076281 -es telefonszámot!

Helyek Sárvár
Vas
Kategória Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű