www.cvonline.hu

Operátor, gyártósori összeszerelő (IX.kerület)

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Azonnali kezdéssel felveszünk Budapest, IX. kerületi elektronikai gyár részére

operátorokat, gyártósori összeszerelőket
(betanított munkásokat)

Elvárás:

  • szakmunkás végzettség vagy érettségi
  • 2 műszakos munkarend vállalása (de/du műszak hétfőtől péntekig)
  • precíz, pontos munkavégzés (ülőmunka!!)
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • pontosság, precizitás

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett gyári tapasztalat, kézi forrasztói tapasztalat
  • IX.kerületi vagy környékbeli lakhely
  • magasabb végzettség (pl. műszerész, technikum)

Amit kínálunk:

  • versenyképes havibér br. 170-180.000 Ft-tól
  • 30% műszakpótlék 18-22 óra között
  • túlóra lehetőség
  • cafeteria havi nettó 15000 Ft próbaidő után
  • 13.havi fizetés (jutalom) lehetőség
  • barátságos vállalatvezetés, kiváló munkahelyi légkör
  • tiszta, kultúrált munkakörnyezet

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a lenti e-mail címre vagy hívja a 70/622-7883-as vagy 20/3933-446 -os telefonszámot!

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű