www.cvonline.hu

OPERÁTOR (GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ) (6906)

  • A hirdetés 740 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. sárvári megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Operátor (gyártósori összeszerelő)

Elvárások:
•Befejezett általános iskola
•Erkölcsi bizonyítvány (vagy annak igénylését igazoló feladóvevény)

Feladatok:
•Gyártósori összeszerelés
•Állómunka

Előny:
•Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Hosszútávú munkalehetőség
•Határozatlan idejű szerződés
•Cafetéria
•Céges buszjáratok vagy utazási támogatás

Munkavégzés helye: Sárvár

Munkaidő: 2 vagy 3 műszakos munkarend

Munkába állás időpontja: azonnal

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a 70/380-2889 telefonszámon, vagy küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Vas
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő