Operátor, Gépkezelő,Anyagmozgatás, Rakodás,Egyéb fizikai munka

Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1081584

Dunántúli partnereinkhez keresük munkatársakat azonnali kérdéssel!
Feladatok:

  • Összeszereli a gyártósori elemeket és késztermékeket
  • Felelős a termékek gyártásközi- és végellenőrzéséért
  • Kézi anyagmozgatás.
  • targoncavezetés,
  • Gépek beállítása, tárazása, szerszámcserék elvégzése,
  • Lemezmegmunkálás lyukasztó és hajlító gépeken,
  • Gyártási méretek ellenőrzése tolómérővel műszaki rajz alapján,
  • Kézi anyagmozgatás: lemezek és alkatrészek mozgatása a termelési területen.

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • Jó kézügyesség.

Juttatások:
  • Kiegyensúlyozott, tiszta munkakörnyezet,
  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Utazási támogatás.
  • Ingyenes szállás

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.