www.cvonline.hu

OPERÁTOR (GÉPKEZELŐ)

  • Company_icon Samsung SDI Mo. Zrt.
  • Location_icon Göd, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. A jelentkezőket gyárunk termelési csapatába várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön.

Feladatok:

  • automatizált gépek működésének figyelése,
  • működési változások/hibák esetén felettes tájékoztatása,
  • gépek kiszolgálása alapanyagokkal,
  • alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása,
  • gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztítása előírásoknak megfelelően.

Elvárások:

  • középfokú végzettség: szakiskolai, szakközépiskolai vagy gimnáziumi végzettség,
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság,
  • nyitottság, pozitív szemlélet, pontosság, monotonitástűrés,
  • többműszakos munkarend vállalása – 12 órás munkarend (3 nappal – 3 pihenőnap – 3 éjszaka).

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • versenyképes jövedelem (alapbér + egyéb prémiumok),
  • vállalati busz / bejárás támogatása,
  • meleg étkeztetés,
  • kiváló munkakörnyezet.

Bejáráshoz ingyenes buszjáratokat biztosítunk az alábbi útvonalakon
(növekedés/útvonalnyitás várható):

  • • Budapest (IV. ker.) – Dunakeszi – Göd
  • • Nagyoroszi – Borosberény – Rétság – Szendehely – Vác – Sződliget – Göd
  • • Gödöllő – Mogyoród – Fót – Veresegyháza – Őrbottyán  – Sződ – Göd

Munkavégzés: 2131 Göd, Ipartelep hrsz., 6980

Kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Göd
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű