www.cvonline.hu

Operátor-gépkezelő

  • Az álláshirdetés 202 napja lett aktiválva

Autóipari kárpitelemek gyártásával foglalkozó Antolin Hungary Kft.-hez keresünk

OPERÁTOR KÉPKEZELŐ MUNKATÁRSAKAT

Helvéciára!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Autóipari kárpitelemek gyártása
  • Alapanyagok termelésre való előkészítése
  • Sablon szerinti munkavégzés
  • Betanított munkafolyamatok végzése
  • Folyamatos minőség ellenőrzés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Előny gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó fizikai erőnlét

Amit kínálunk:

  • 3 műszakos munkarend
  • 6 hónap után saját állományba való átkerülési lehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Túlórázási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedően magas béren kívüli juttatás
  • Ingyenes buszjáratok több településről
  • Modern munkakörnyezet
  • Biztos munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak küldje el önéletrajzát a
E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 934 40 16-os telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014