www.cvonline.hu

Operátor-gépkezelő

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Szeretne egy lendületes csapatban dolgozni? Nemzetközi háttérrel rendelkező munkahelyre vágyik? Nem szereti az egyhangú munkafolyamatokat? Netán szeretne egy jobb közösségben dolgozni?

Mi segítünk! Jelentkezzen az alábbi pozícióra:

A leendő munkatárs feladatai:

  • autóipari kárpit elemek gyártása

  • alapanyagok termelésre való előkészítése

  • sablon szerinti munkavégzés

  • betanított munkafolyamatok végzése

  • folyamatos minőség ellenőrzés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • előny gyártási területen szerzett tapasztalat

  • jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés

  • több műszakos munkarend vállalása

  • jó fizikai erőlét

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet

  • biztos munkalehetőség

  • versenyképes jövedelem

  • kiemelkedően magas béren kívüli juttatás

  • ingyenes buszjáratok több településről

Munkavégzés helye:

Helvécia, Bács-Kiskun megye.

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak küldje el önéletrajzát a

E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 505 02 16-os telefonszámon.