www.cvonline.hu

Operátor (Gépkezelő)

  • Az állásajánlat lejárt.

A SEWS Autókábel Magyarország Kft., Kisbéren működő autóipari beszállító vállalat

munkatársakat keres 2016. októberi belépéssel

Elvárások:

  • Pontos munkavégzés
  • Közepes fizikai munkára való képesség
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • Szakmunkás végzettség, fémmegmunkáló előny
  • Targoncás jogosítvány és OKJ bizonyítvány előny

Amit ajánlunk:

  • Bejárás céges busszal Kisbér, Hánta, Ászár, Súr, Bakonyszombathely, Bársonyos és Kerékteleki településekről térítésmentesen, máshonnan saját autóval bejárás térítése 45 Ft/km-rel
  • Versenyképes bérezés, műszakpótlékok
  • Jó munkahelyi légkör
  • Műszakbeosztásból adódó sok szabadidő hét közben
  • Egészségmegőrző program
  • Ösztönző bér
  • Csapatverseny, tisztasági verseny juttatásai
  • Cafeteria belépés első napjától
  • Egyéb béren kívüli juttatások ( júliusi és decemberi bónusz )
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet

Jelentkezésüket önéletrajzzal az alábbiakban olvasható  e-mail címen vagy a SEWS Autókábel Magyarország Kft.,2870 Kisbér, Pf 82. címen  várjuk.
Citromail címről nem tudunk fogadni jelentkezést!

Érdeklődni a 34 552 206 telefonszámon lehet.

Munkavégzés helye Kisbér (Komárom-Esztergom megye)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Komárom-Esztergom