www.cvonline.hu

Operátor-gépkezelő

  • A hirdetés 279 napja lejárt

Szeretne egy lendületes csapatban dolgozni? Nemzetközi háttérrel rendelkező munkahelyre vágyik? Nem szereti az egyhangú munkafolyamatokat? Netán szeretne egy jobb közösségben dolgozni?

Mi segítünk! Jelentkezzen az alábbi pozícióra:

A leendő munkatárs feladatai:

  • autóipari kárpit elemek gyártása

  • alapanyagok termelésre való előkészítése

  • sablon szerinti munkavégzés

  • betanított munkafolyamatok végzése

  • folyamatos minőség ellenőrzés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • előny gyártási területen szerzett tapasztalat

  • jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés

  • több műszakos munkarend vállalása

  • jó fizikai erőlét

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet

  • biztos munkalehetőség

  • versenyképes jövedelem

  • kiemelkedően magas béren kívüli juttatás

  • ingyenes buszjáratok több településről

Munkavégzés helye:

Helvécia, Bács-Kiskun megye.

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése@work-force.hu e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/505-0216-es telefonszámon.