www.cvonline.hu

Operátor / Gépkezelő

  • A hirdetés 455 napja lejárt

A J. H. Ziegler cégcsoport mintegy 300 fővel műszaki textíliákat gyárt autóipari- és egyéb ipari felhasználásra németországi Achern és Lambrecht, kínai Huzhou, valamint Magyarországon, bábolnai telephelyein. Erőteljes növekedésünket szeretnénk a jövőben is tovább folytatni.

Társaságunk további fejlődésének biztosítása érdekében magyarországi telephelyünkre, fiatalos csapatba azonnali belépéssel keresünk;

Operátorokat / Gépkezelőket

Feladatok:

  • Műszaki textíliák gyártása és csomagolása gyártási utasítások alapján
  • Termelési paraméterek dokumentálása
  • Kiadott utasítások betartása a kívánt minőségű félkész-, késztermék előállításához, érvényben lévő munkautasítások szerinti munkavégzés
  • Mintavételezés, alapanyag, hulladékkezelés a kiadott biztonsági előírások alapján
  • Berendezések kezelése
  • Gyártásközi- és végellenőrzések elvégzése
  • Folyamatok fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Gyártás területén szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat előnyt jelent
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Kitartás, rugalmasság, felelősségvállalás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör
  • Változatos feladatok

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel az alábbi email címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő