www.cvonline.hu

Operátor / gépkezelő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1061597
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal IX. kerületi partnerünk gyártó és feldolgozó üzemébe keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • gépkezelési, gépkiszolgálás feladatok ellátása
  • gyártás folyamatának biztosítása

Elvárások:

  • műszaki érzék, precizitás, képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkaidő:

  • két műszak, folyamatos munkarendben történő munkavégzés
  • 06:00-18:00, 18:00-06:00 óra között 2 munkanap, 2 pihenőnap váltásban

Előnyt jelent:

  • középfokú végzettség, valamint hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, tapasztalat
  • kereseti lehetőség: bruttó 160 000 - 200 000 Ft/hó
  • étkezési jegy: 5 000 Ft/hó
  • 6 hónap után cafetéria
  • előrelépési lehetőség