www.cvonline.hu

Operátor / gépkezelő

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 1039830

Építőipari termékek és szolgáltatások terén piacvezető partnerünk számára keresünk új kollégákat operátor / gépkezelő munkakörbe, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

- A gyártósor gépegységeinek üzemeltetése, a manuális munkafolyamatok precíz elvégzése
- A gyártott termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése
- A termeléssel összefüggő mérőszámok regisztrálása és figyelemmel követése
- Kapcsolattartás a munkatársakkal, a felmerülő problémák azonnali megoldása
- Javaslattétel a műszakban felmerülő akadályok elhárítására

Elvárások:

- Középfokú műszaki végzettség
- Gyártó/termelő környezetben szerzett gépkezelői, operátori tapasztalat
- Több műszakos munkarend vállalása
- Munkába járás önálló megoldása saját személygépkocsival

Előny:
- Gépkarbantartás terén szerzett tapasztalat
- Angol és/vagy német társalgási szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes alapfizetés és teljesítményarányos bónusz
- Béren kívüli juttatás már a próbaidő alatt is
- Munkába járás támogatása
- Stabil vállalati háttér
- Kiváló munkahelyi légkör és környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján