www.cvonline.hu

Operátor-gépkezelő - Helvécia

  • A hirdetés 75 napja lejárt

Autóipari kárpitelemek gyártásával foglalkozó Antolin Hungary Kft.-hez keresünk

OPERÁTOR GÉPKEZELŐ MUNKATÁRSAKAT

Helvéciára!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Autóipari kárpitelemek gyártása
  • Alapanyagok termelésre való előkészítése
  • Sablon szerinti munkavégzés
  • Betanított munkafolyamatok végzése
  • Folyamatos minőségellenőrzés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Előny gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Kiemelkedően magas béren kívüli juttatás
  • Ingyenes buszjáratok több településről: Halesz, Szelevény, Csépa, Tiszasas, Tiszaug, Lakitelek, Nyárlőrinc, Akasztó, Csengőd, Tapdi, Kaskantyú, Páhi, Orgovány, Ballószög, Kadafalva, Helvécia, Kcskemét, Nagykőrös, Katonatelep, Kiskunfélegyháza, Kunszállás, Fülöpjakab, Jakabszállás, Szabadszállás, Fülöpszállás, Soltszentimre, Kisizsák, Izsák, Ágesegyháza
  • Túlórázási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Biztos munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak küldje el önéletrajzát a
E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 934 40 16-os telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014