www.cvonline.hu

OPERÁTOR FRÖCCSÖNTŐ ÜZEMBEN (7045)

  • A hirdetés 792 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. esztergomi megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Operátor fröccsöntő üzemben

Elvárások:
•Iskolai végzettség: min. 8 általános
•3 műszakos munkarend vállalása
•Jó állóképesség

Feladatok:
•Gépkezelés, sorjázás

Előny:
•Üzemben szerzett gyártósori tapasztalat

Amit kínálunk:
•Ösztönző bónusz
•Ingyenes buszjárat: Esztergom, Dorog, Leányvár, Piliscsév, Pilisjászfalu, Piliscsaba, Solymár, Sárisáp, Úny, Tinnye településekről

Megbízónk profilja: Műanyag feldolgozó cég

Munkavégzés helye: Solymár

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 8 óra, 3 műszak

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal személyesen: Pannon-Work Zrt. Esztergom, Rákóczi tér 2-4. vagy e-mail: E-mail cím megjelenítése. Bővebb információ: 33/501-435

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857